Škola ima 7 članova Školskog odbora, sukladno odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi:

1. Saša Radenić- predsjednica Školskog odbora, predstavnica Skupa radnika

2. Marija Dominković- predstavnica Učiteljskog vijeća

3. Davorka Kostanjevac- predstavnica Učiteljskog vijeća

4. Iva Petrak- predstavnica Vijeća roditelja

5. Nataša Franjković Brkić- predstavnik Grada Zagreba

6. Dražen Škrlec- predstavnik Grada Zagreba

7. Avni Osmani- predstavnik Grada Zagreba

Temeljem članka 12. Zakona o pravu na pristup informacijama (NN br. 25/13, 85/15) sjednici mogu prisustvovati dvije osobe u svojstvu predstavnika javnosti. Odabir će se izvršiti prema redoslijedu datuma pristiglih prijava. Najava službenici za informiranje na tel: 01/3860-696 ili na mail adresu: os-otona-ivekovica@zg.t-com.hr.

Ne postoje gospodarski subjekti s kojima bi ravnateljica Škole, kao poslovna i stručna voditeljica ustanove i članovi Školskog odbora, kao upravljačkog tijela ustanove, bili u sukobu interesa, u skladu s člankom 80. Zakona o javnoj nabavi (NN120/16).