Izložba u Muzeju grada Zgareba

Likovni radovi naših učenika sudjelovali su u izložbi Maski u Muzeju grada Zagreba. Više na linku.

Školsko natjecanje LIK

U galeriji možete pogledati učeničke radove nastale na školskoj razini natjecanja LIK 2024.

Tema školske razine natjecanja bila je dizajn nove školske uniforme prilagođene potrebama učenika.

Animacije su napravili učenici 5.,6., i 7.-ih razreda na školskom natjecanju iz likovne kulture (LIK).
Tema je bila ples, a tehnika 2D animacija u programu Flipaclip. Učenici su imali su vremena tri školska sata, za 15 do 30 sekundi animacije, to je od 180 do 360 nacrtanih sličica. U radovima se vidi veliki trud i koncentracija, a radovi su prožeti likovnim nadahnućima. (Županijske rezultate još čekamo.)

LIK 2022.

izložba sa školskog natjecanja održanog 11.2.2022.g.

1. mjesto

2. mjesto                                           3. mjesto