Poštovani roditelji,

ova je stranica namijenjena Vama. Ovdje pronađite informacije o rasporedu primanja za roditelje naših učenika, terminima roditeljskih sastanaka, rasporedu održavanja dopunske nastave za predmetnu i razrednu nastavu. I ovim Vas putem pozivamo na suradnju.

Stručna služba škole koju čine ravnateljica, pedagoginja i defektologinja poziva Vas da iznesete svoje prijedloge, mišljenja i komentare svakog utorka od 12:00 do 13:00 sati u svrhu rješavanja eventualnih problema i unapređenja rada škole.

Kontaktirajte nas i putem e-maila škole koji se nalazi na linku KONTAKTI.

Povezanost mase skolske torbe s posturom kod prvoskolaca.pdf

Zamjene u drugom polugodištu šk. god. 2018./2019:

1. učiteljicu matematike Jelenu Matković u 5, 6. i 7. razredu mijenja učiteljica Anita Brozović,
2. učiteljicu kemije i biologije Nives Srpak u 7. razredima mijenja Nensi Markusović,
3. učiteljicu hrvatskog jezika Petru Milavec Mišković mijenja učiteljica Matea Zlomislić,
4. učiteljicu njemačkog jezika Ivanu Mijatović Jurić mijenja učiteljica Ivana Mikulić,
5. učiteljicu matematike Željku Čegir u 8. razredima mijenja učiteljica Lana Tomičić.

Svi termini rasporeda informacija ostaju isti kao i u prethodnom polugodištu.